Field Report (8.x-2.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Content Types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Blocks
ta: பகுதி
