Field Report (8.x-2.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Comments
uk: Коментарі

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Options
uk: Опції

en: Media
uk: Медіа

en: Taxonomy Terms
uk: Терміни таксономії

en: Blocks
uk: Блоки

en: Field Type
uk: Тип поля

en: Contact Forms
uk: Контактні форми
