Field Slideshow (8.x-3.0-beta1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Slideshow
hi: स्लाइड शो

en: Next
hi: अगला

en: Before
hi: पहले

en: After
hi: बाद में

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Prev
hi: पिछला

en: Transition
hi: संक्रमण

en: Reverse
hi: विपरीत

en: Pager
hi: पेजर

en: None (original image)
hi: कोई (मूल छवि) नहीं
