Field Slideshow (8.x-3.0-beta1) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Next
lt: Kitas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: Loop
lt: Ciklas

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Colorbox image style
lt: Colorbox paveiksliuko stilius
