Field Slideshow (8.x-3.0-beta1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
tr: Slayt gösterisi

en: Next
tr: Sonraki

en: Sync
tr: Senkronize et

en: Before
tr: Önce

en: After
tr: Sonra

en: Fields
tr: Alanlar

en: Prev
tr: Önceki

en: Loop
tr: Döngü

en: Counter
tr: Sayaç

en: Random
tr: Rastgele

en: Delay
tr: Gecikme

en: Controls
tr: Denetimler

en: Transition
tr: Geçiş

en: Reverse
tr: Ters

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Thumbnails
tr: Küçük resimler

en: Pager
tr: Sayfalayıcı

en: Pager type
tr: Sayfalayıcı tipi

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)

en: Colorbox image style
tr: Colorbox resim stili
