Field Slideshow (8.x-3.0-beta3) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Fields
az: Sahələr

en: Loop
az: Döngə

en: Counter
az: Sayğac

en: Random
az: Təsadüfi

en: Transition
az: Keçid

en: Reverse
az: Tərs

en: Pager
az: Peycer

en: Pager type
az: Çağrı cihazı növü

en: None (original image)
az: Yoxdur (orijinal şəkil)
