Field Slideshow (8.x-3.0-beta3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Slideshow
be: Паказ слайдаў

en: Next
be: Наступны

en: Fields
be: Палі

en: Prev
be: Папярэдні

en: Random
be: Выпадкова

en: Pager
be: Гартальнік

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)
