Field Slideshow (8.x-3.0-beta3) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Next
bo: འོག་མ

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Prev
bo: གོང་མ

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Reverse
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེ་བ

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: None (original image)
bo: མེད་པ༼ཐོག་མའི་པར་རིས༽
