Field Slideshow (8.x-3.0-beta3) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Next
et: Järgmine

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Fields
et: Väljad

en: Prev
et: Eelmine

en: Loop
et: Silmus

en: Counter
et: Loendur

en: Random
et: Juhuslik

en: Controls
et: Nupud

en: Transition
et: Olekusiire

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Pager
et: Lehitseja

en: Pager type
et: Pageri tüüp

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)
