Field Slideshow (8.x-3.0-beta3) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Slideshow
fi: Diaesitys

en: Next
fi: Seuraava

en: Sync
fi: Synkronoi

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Fields
fi: Kentät

en: Prev
fi: Edellinen

en: Loop
fi: Kierros

en: Counter
fi: Laskuri

en: Random
fi: Satunnainen

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Transition
fi: Sivunsiirto

en: Reverse
fi: Käänteinen järjestys

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Thumbnails
fi: Pienoiskuvat

en: Pager
fi: Sivutus

en: Pause on hover
fi: Pysäytä hiiren ollessa päällä

en: Speed
fi: Nopeus

en: Slideshow settings
fi: Diaesityksen asetukset

en: Pager type
fi: Sivutuksen tyyppi

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Colorbox image style
fi: Colorboxin kuvatyyli

en: Starting slide
fi: Aloitusdia
