Field Slideshow (8.x-3.0-beta3) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
fr: Diaporama

en: Next
fr: Suivant

en: Before
fr: Avant

en: After
fr: Après

en: Fields
fr: Champs

en: Prev
fr: Préc.

en: Loop
fr: Boucle

en: Counter
fr: Compteur

en: Random
fr: Au hasard

en: Delay
fr: Délai

en: Controls
fr: Contrôles

en: Reverse
fr: Inversé

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Thumbnails
fr: Vignettes

en: Pager
fr: Pagination

en: Pause on hover
fr: Pause au survol

en: Speed
fr: Vitesse

en: Slideshow settings
fr: Paramètres du diaporama

en: Pager type
fr: Type de pagination

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Colorbox image style
fr: Style d'image Colorbox

en: Swipe
fr: Glisser
