Field Slideshow (8.x-3.0-beta3) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Next
gu: આગળ

en: Before
gu: પહેલાં

en: After
gu: પછી

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો
