Field Slideshow (8.x-3.0-beta3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Fields
hr: Polja

en: Prev
hr: Predhodni

en: Counter
hr: Brojač

en: Random
hr: Nasumično

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
