Field Slideshow (8.x-3.0-beta3) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Slideshow
ja: スライドショー

en: Next
ja: 次へ

en: Before
ja: 前

en: After
ja: 後

en: Fields
ja: フィールド

en: Prev
ja: 前へ

en: Loop
ja: ループ

en: Counter
ja: カウンター

en: Random
ja: ランダム

en: Delay
ja: 遅延

en: Transition
ja: 遷移

en: Reverse
ja: 逆順

en: Thumbnails
ja: サムネイル

en: Pager
ja: ページャー

en: Pause on hover
ja: ホバー時に一時停止

en: Speed
ja: スピード

en: Pager type
ja: ページャーのタイプ

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）
