Field Slideshow (8.x-3.0-beta3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: Fields
jv: Field

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
