Field Slideshow (8.x-3.0-beta3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Slideshow
kn: ಜಾರುಫಲಕ ಪ್ರದರ್ಶನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Before
kn: ಈ ಮೊದಲು

en: After
kn: ನಂತರ

en: Random
kn: ಮನಸ್ಸಿಗೆ ಬಂದಂತೆ

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Thumbnails
kn: ತಂಬ್‍ನೈಲ್‍ಗಳು

en: Pager
kn: ಪೇಜರ್

en: Speed
kn: ವೇಗ

en: Paused
kn: ತಾತ್ಕಾಲಿಕ ತಡೆಯಾಗಿದೆ
