Field Slideshow (8.x-3.0-beta3) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Slideshow
lv: Slīdrāde

en: Next
lv: Tālāk

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Fields
lv: Lauki

en: Prev
lv: Iepr

en: Loop
lv: Cilpa

en: Counter
lv: Skaitītājs

en: Random
lv: Nejaušs

en: Transition
lv: Pāreja

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli

en: Pager
lv: Šķirklis

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
