Field Slideshow (8.x-3.0-beta3) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: Next
ms: Seterusnya

en: Before
ms: Sebelum

en: After
ms: Selepas

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Prev
ms: Sebelum

en: Counter
ms: Pembilang

en: None (original image)
ms: Tiada (imej asal)
