Field Slideshow (8.x-3.0-beta3) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: Next
fa: بعدی

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد

en: Fields
fa: میدانها

en: Loop
fa: حلقه

en: Counter
fa: شمارنده

en: Random
fa: تصادفی

en: Transition
fa: انتقال

en: Reverse
fa: معکوس

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: Speed
fa: سرعت

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)
