Field Slideshow (8.x-3.0-beta3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Next
ps: بل

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Prev
ps: پخوانی

en: Random
ps: ناټاكلى
