Field Slideshow (8.x-3.0-beta3) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Slideshow
sv: Bildspel

en: Next
sv: Nästa

en: Sync
sv: Synkronisera

en: Before
sv: Före

en: After
sv: Efter

en: Fields
sv: Fält

en: Prev
sv: Föreg

en: Counter
sv: Räknare

en: Random
sv: Slumpvis

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Controls
sv: Kontroller

en: Transition
sv: Övergång

en: Reverse
sv: Omvänd

en: Thumbnails
sv: Miniatyrbilder

en: Pager
sv: Paginerare

en: Speed
sv: Hastighet

en: Slideshow settings
sv: Inställningar för bildspel

en: Pager type
sv: Typ av paginerare

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Colorbox image style
sv: Bildstil för Colorbox
