Field Slideshow (8.x-3.0-beta3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Slideshow
ta: வில்லைகாட்சி

en: Next
ta: அடுத்து

en: Before
ta: முன்

en: After
ta: பிறகு

en: Prev
ta: முன்

en: Counter
ta: எண்ணி

en: Random
ta: தாறுமாறு

en: Reverse
ta: பின்னோக்கு
