Field Slideshow (8.x-3.0-beta3) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Slideshow
vi: Trình chiếu ảnh

en: Next
vi: Tiếp

en: Before
vi: Trước

en: After
vi: Sau

en: Fields
vi: Các trường

en: Prev
vi: Trước

en: Loop
vi: Lặp

en: Random
vi: Ngẫu nhiên

en: Reverse
vi: Ngược

en: Loader
vi: Trình tải

en: Thumbnails
vi: Ảnh thu nhỏ

en: Pager
vi: Phân trang

en: Speed
vi: Tốc độ

en: Paused
vi: Đã tạm dừng

en: Slideshow settings
vi: Thiết lập chiếu ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)
