Field Slideshow (8.x-3.0-beta2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Prev
ro: Înapoi

en: Loop
ro: Buclă

en: Counter
ro: Numărător

en: Random
ro: Aleatoriu

en: Transition
ro: Tranziție

en: Reverse
ro: Inversează

en: Pager
ro: Paginator

en: Pager type
ro: Tipul paginatorului

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)
