Field States transitions (1.0.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Send email
da: Send e-mail

en: General
da: Generelt

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: Notification
da: Underretning

en: Workflows
da: Arbejdsgange

en: Formatter settings
da: Indstillinger for formatering

en: Field types
da: Felttyper
