Field States transitions (1.0.11) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Send email
fi: Lähetä sähköposti

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Current status
fi: Nykyinen tila

en: Workflows
fi: Työnkulut

en: Field types
fi: Kenttätyypit
