Field States transitions (1.0.11) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Send email
pl: Wyślij e-mail

en: General
pl: Ogólne

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Current status
pl: Stan aktualny

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Workflows
pl: Przepływy pracy

en: Formatter settings
pl: Ustawienia formatera

en: Field types
pl: Typy pól
