Field States transitions (1.0.12) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Send email
sk: Poslať e-mail

en: Save
sk: Uložiť

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Current status
sk: Súčasný stav

en: Formatter settings
sk: Nastavenia formátovača

en: Field types
sk: Typy polí

en: Stores the current workflow state.
sk: Uloží aktuálny stav pracovného postupu.

en: Require confirmation before applying the state transition.
sk: Vyžadovať potvrdenie pred aplikovaním prechodu stavu.

en: Require confirmation before applying the state transition
sk: Vyžadovať potvrdenie pred aplikovaním prechodu stavu

en: Display confirmation in a modal dialog.
sk: Zobrazenie potvrdenia v modálnom dialógovom okne.

en: Display confirmation in a modal dialog
sk: Zobrazenie potvrdenia v modálnom dialógovom okne

en: Do not require confirmation before applying the state transition.
sk: Nevyžadovať potvrdenie pred aplikovaním prechodu stavu.
