Field States transitions (1.0.13) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Send email
he: שלח דואר אלקטרוני

en: Save
he: שמירה

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Current status
he: סטטוס נוכחי

en: Workflows
he: תהליכי עבודה
