Field States transitions (1.0.4) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Send email
fr: Envoyer un courriel

en: General
fr: Général

en: Workflow
fr: Processus

en: Workflows
fr: Processus (workflows)

en: Formatter settings
fr: Paramétrage de l'outil de mise en forme

en: Field types
fr: Types de champs
