Field States transitions (1.0.5) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Send email
pt: Enviar e-mail

en: General
pt: Geral

en: Workflow
pt: Fluxo de trabalho

en: Notification
pt: Notificação

en: Workflows
pt: Fluxos de trabalho

en: Formatter settings
pt: Configurações do formatador

en: Field types
pt: Tipos de campo
