Field States transitions (1.0.6) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Send email
ro: Trimite email

en: Workflow
ro: Fluxul de lucru

en: Notification
ro: Notificare

en: Workflows
ro: Fluxuri de lucru

en: Formatter settings
ro: Setări de formatare

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
