Field States transitions (1.0.9) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Send email
nl: Verstuur e-mail

en: General
nl: Algemeen

en: Notification
nl: Melding

en: Formatter settings
nl: Instellingen van opmaakhulpmiddel

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Stores the current workflow state.
nl: Bevat de huidige workflow status.

en: Display current state
nl: Huidige status tonen

en: Require confirmation before applying the state transition.
nl: Bevestiging vragen voordat de statusovergang wordt toegepast.

en: Require confirmation before applying the state transition
nl: Bevestiging vragen voordat de statusovergang wordt toegepast

en: Do not require confirmation before applying the state transition.
nl: Geen bevestiging vragen voordat de statusovergang wordt toegepast.
