Field States transitions (1.0.13) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Send email
ja: メール送信

en: Save
ja: 保存

en: Workflow
ja: ワークフロー

en: Current status
ja: 現在のステータス

en: Notification
ja: 通知

en: Workflows
ja: ワークフロー

en: Formatter settings
ja: フォーマッター設定

en: Field types
ja: フィールドタイプ
