Field States transitions (2.0.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Send email
lv: Sūtīt e-pastu

en: Save
lv: Saglabāt

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Notification
lv: Paziņojums

en: Workflows
lv: Darbplūsmas
