Field States transitions (2.0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Send email
tr: E-posta gönder

en: Save
tr: Kaydet

en: Workflow
tr: İş akışı

en: Current status
tr: Mevcut durum

en: Workflows
tr: İş akışları

en: Formatter settings
tr: Biçimleyici ayarları

en: Field types
tr: Alan tipleri
