Field States transitions (2.0.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Send email
id: Kirim email

en: Save
id: Simpan

en: Workflow
id: Alur kerja

en: Workflows
id: Alur kerja

en: Formatter settings
id: Pengaturan formatter

en: Field types
id: Jenis bidang isian
