Field States transitions (2.0.2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Send email
uk: Надіслати електронний лист

en: Save
uk: Зберегти

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Current status
uk: Поточний стан

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Workflows
uk: Варіанти документообігу

en: Formatter settings
uk: Налаштування форматера

en: Field types
uk: Типи полів

en: State Machine
uk: Скінченний автомат
