Field States transitions (2.0.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Send email
et: Saada kiri

en: Save
et: Salvesta

en: Workflow
et: Töövoog

en: Current status
et: Praegune olek

en: Workflows
et: Töövood

en: Formatter settings
et: Vormindaja seaded

en: Field types
et: Väljade tüübid
