Field States transitions (2.0.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Send email
sv: Skicka e-post

en: Save
sv: Spara

en: Workflow
sv: Arbetsflöde

en: Current status
sv: Aktuell status

en: Notification
sv: Avisering

en: Workflows
sv: Arbetsflöden

en: Formatter settings
sv: Inställningar för formaterare

en: Field types
sv: Fälttyper
