Field States transitions (2.0.4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Send email
ar: أرسل بريد إلكتروني

en: Save
ar: حفظ

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Notification
ar: إشعار

en: Workflows
ar: مسارات العمل

en: Formatter settings
ar: إعدادات المنسق

en: Field types
ar: أنواع الحقل
