Field States transitions (2.0.4) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Send email
az: Email göndər

en: Save
az: Saxla

en: Workflow
az: İş axını

en: Workflows
az: İş axınları

en: Field types
az: Sahə növləri
