Field States transitions (2.0.4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Send email
ca: Envia el correu

en: Save
ca: Desa

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Current status
ca: Estat actual

en: Notification
ca: Notificació

en: Workflows
ca: Fluxes de treball

en: Field types
ca: Tipus de camps
