Field States transitions (2.0.4) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Send email
es: Enviar correo electrónico

en: Save
es: Guardar

en: Workflow
es: Flujo de trabajo

en: Current status
es: Estado actual

en: Notification
es: Notificación

en: Workflows
es: Flujos de trabajo

en: Formatter settings
es: Opciones de formateador

en: Field types
es: Tipos de campo
