Field States transitions (2.0.4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: Save
lt: Saugoti

en: Workflow
lt: Darbo eiga

en: Current status
lt: Dabartinė būsena

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Field types
lt: Laukelių tipai
