Field States transitions (2.0.4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Send email
ru: Отправить письмо

en: Save
ru: Сохранить

en: Workflow
ru: Порядок действий

en: Current status
ru: Текущее состояние

en: Notification
ru: Уведомление

en: Workflows
ru: Рабочие процессы

en: Formatter settings
ru: Настройки форматера

en: Field types
ru: Типы полей
