Field States UI (3.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Edit
sv: Redigera

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Add
sv: Lägg till

en: Visible
sv: Synlig

en: Expanded
sv: Utfällt

en: Optional
sv: Valfritt

en: fields
sv: fält

en: Collapsed
sv: Hopfällt

en: Target
sv: Mål

en: Comparison
sv: Jämförelse

en: Checked
sv: Kontrollerad
