Field States UI (3.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Required
ur: درکار

en: Add
ur: شامل کریں
