Field States UI (3.0.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Edit
ca: Edita

en: Required
ca: Necessari

en: Add
ca: Afegeix

en: Expanded
ca: Expandit

en: Optional
ca: Opcional

en: fields
ca: camps

en: Collapsed
ca: Plegat

en: Comparison
ca: Comparació

en: Checked
ca: Comprovat
