Field States UI (3.0.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Value
da: Værdi

en: Cancel
da: Annullér

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Edit
da: Redigér

en: Required
da: Obligatorisk

en: Add
da: Tilføj

en: Visible
da: Synlig

en: Expanded
da: Udvidet

en: Optional
da: Valgfrit

en: fields
da: felter

en: Collapsed
da: Sammenklappet

en: Target
da: Mål

en: Comparison
da: Sammenligning

en: Checked
da: Markeret
